Martin14M - Forum

Forum jak większość ;P

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 Oct-02-07 15:34:58

Martin14m

Administrator

6009938
Zarejestrowany: Jul-06-07
Posty: 232
WWW

Romek i Waldek ;-)

Ema ludziska! Ja z moim kolegą, zrobiliśmy komiks komediowy pt. "Romek i Waldek". Wyszedł nam spoko dlatego dam go na forum! 1-sza część będzie już jutro. Są na razie 3 części, i w krótkich odstępach czasu (minimum tydzień) będą następne. Mam nadzieje że się wam spodoba!!! narq.   -02.10.2007


Wybaczcie, ale z powodu braku mojego cennego czasu nie zdobyłem materiału i Romek i Tomek (bo zmieniliśmy tytół) będzie dopiero jutro.    -03.10.2007


[img]http://img404.imageshack.us/my.php?image=sygnaturatf4.gif[/img]

Offline

 

#2 Jan-16-08 10:12:31

Martin14m

Administrator

6009938
Zarejestrowany: Jul-06-07
Posty: 232
WWW

Re: Romek i Waldek ;-)

LUDZIE!!!


Nasze forum zmarło... Nie trzeba tego ukrywac. Chciałem, aby to forum było dużym fajnym forum. Jednak się przeliczyłem. Zostaliśmy ja i brzoza_13. Staramy się za wszelką cenę aby ożywić forum. Jednak bezskutecznie. Dlatego muszę stwierzic, że nie zależy wam na forum. Nie lubicie go za to jakie jest. Wszystko rodzi się w bólu! To forum także było dla mnie bardzo pracochłonne i żal był by dla mnie i Brzozy_13, gdybyśmy forum rozpuścili.  Kampania mało by dała bo tylko (jeśli będziemy optymistami) 20 nowych userów, którzy po miesiącu o forum by zapomnieli. Cóż możemy zrobic w takiej sytuacji? Wy się nie logujecie (i nawet nie wiem po co pisze ten post) i nie dacie żadnej propozycji.  Jedynym wyjściem jest całkowita zmiana tematu forum! Podzczas ferii będziemy w stanie zrekonstruowac forum. Zmienimy adres, skórkę itp. Pomyśleliśmy, żeby tematem forum były ciekawe stronki i fora. Staramy się ten pomysł realizowac. Tym czasem, do zobaczenia.


[img]http://img404.imageshack.us/my.php?image=sygnaturatf4.gif[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chidorigame.pun.pl www.tw.pun.pl www.polsriestudia.pun.pl www.youtubeforum.pun.pl www.125dys.pun.pl